Znaleziono wiele kodów pocztowych dla miasta: Warszawa w województwie mazowieckim

Kody pocztowe Warszawa

(Znalezione wyniki: 7793)


Znaleziono dużo wyników dla miejscowości: Warszawa. Podaj nazwę ulicy by szybciej wyszukać kod pocztowy.



Szukaj kodu według ulic

Kody pocztowe Warszawa (Bemowo)

Akantu Andriollego Michała Elwira Andyjska Apenińska Apollina Archimedesa Arciszewskiego Krzysztofa Arkadyjska Artemidy Babimojska Baborowska Bailly Rosy Batalionów Chłopskich Batalionu "Miotła" Bawełniana Blatona Jana (Profesora Jana Blatona) Bogatyńska Bolimowska Bolkowska Bołtucia Mikołaja (Generała Mikołaja Bołtucia) Borowego Wacława Borowej Góry Borzęcińska Bożka Arki Brandta Józefa Brygadzistów Brzeżek Budy Bułhaka Jana Cieplarniana Ciołkowskiego Konstantego Cokołowa Czakowa Czerwonych Maków Człuchowska Czumy Waleriana (Generała Waleriana Czumy) Deyny Kazimierza Dębicka Dobrowolskiego Antoniego Bolesława Dorohuska Doroszewskiego Witolda (Profesora Witolda Doroszewskiego) Dostępna Drogomilska Drzeworytników Dynarska Dywizjonu 303 Dźwigowa Ebro Einsteina Alberta Elektry

Kody pocztowe Warszawa (Białołęka)

15 Sierpnia 36 Pułku Piechoty Legii Akademickiej Aluzyjna Ambaras Anecińska Anilinowa Animuszu Annopol Antalla Józefa Arkony Aroniowa Artyleryjska Atutowa Babinicza Bałtycka Barei Stanisława Basetli Beneszicia Julija Berensona Leona Białołęcka Bieszczadzka Bilewicza Herakliusza Błonie Bobrowa Boczańska Bogoriów Bohaterów Bohuna Borecka Botewa Christa Bramka Braniewska Bruszewska Brzeziny Brzezińska Brzozowy Zagajnik Calineczki Ceglana Celtów Ceramiczna Chęcińska Chlebowa Chlubna Chudoby Stanisława Cichy Zakątek Ciechanowska Cieślewskich Ciołkosza Adama Ciupagi Cudne Manowce

Kody pocztowe Warszawa (Bielany)

Abecadło Akcent Al. Reymonta Władysława Al. Słowiańska Al. Zjednoczenia Andersena Hansa Christiana Andromedy Anny Jagiellonki Antyczna Arkuszowa Arrasowa Aspekt Babicka Backiego Ewarysta Bronisława Bajana Jerzego Balaton Balcerzaka Józefa Balzaka Honoriusza Barcicka Berenta Wacława Biograficzna Bogusławskiego Wojciecha Bohdziewicza Antoniego Brązownicza Brochowska Broniewskiego Władysława Burleska Cegłowska Chabrowa Chlewińska Conrada Josepha Cząstkowska Czechowa Antoniego Daglezji Daniłowskiego Gustawa Dankowicka Dantego Dąbrowskiej Marii Dewajtis Dorycka Duracza Teodora Dziekanowska Dzierżoniowska Dziewerza Dziwożony Encyklopedyczna Energetyczna Esej Estrady Farysa

Kody pocztowe Warszawa (Mokotów)

Abramowskiego Edwarda Józefa Adriatycka Akacjowa Akermańska Al. Giżyckiego Władysława Al. Godziny W Al. Lotników Al. Na Skarpie Al. Niepodległości Al. Polski Walczącej Al. Promienistych Al. Sikorskiego Władysława (Generała Władysława Sikorskiego) Al. Wilanowska Al. Witosa Wincentego Al. Wyścigowa Ananasowa Antoniewska Arbuzowa Asfaltowa Augustówka Baboszewska Bacha Jana Sebastiana Bachmacka Badowska Bagażowa Balladyny Balonowa Bałuckiego Michała Bananowa Bandoski Banioska Barcelońska Bartłomieja Bartoszka Franciszka Bartycka Batalionu AK Bałtyk Batalionu AK Karpaty Batalionu AK Olza Batalionu AK Ryś Batalionu Oaza Batorego Stefana Batumi Batuty Belgijska Belwederska Bełdan Bełska Bernardyńska Biały Kamień Biechowska

Kody pocztowe Warszawa (Ochota)

Akademicka Al. Bohaterów Września Al. Jerozolimskie Al. Niepodległości Al. Wielkopolski Altowa Andrzejowska Aplikancka Architektów Archiwalna Asnyka Adama Baleya Stefana Banacha Stefana Barska Baśniowa Berestecka Białobrzeska Bielska Bitwy Warszawskiej 1920 R. Błogosławionego Ładysława z Gielniowa Bobrowskiego Stefana Bohdanowicza Karola Brwinowska Cesarskiej Korony Chałubińskiego Tytusa Chińskiej Róży Chotomowska Częstochowska Czubatki Daleka Dantyszka Jana Dickensa Karola Dobosza Dorotowska Drawska Drobiazg Drygały Dunajecka Filipinki Filtrowa Fińska Geodetów Glogera Zygmunta Gorlicka Górnickiego Łukasza Grójecka Grzeszczyka Szczepana Grzymały Sokołowskiego Mieczysława (Podpułkownika Mieczysława Grzymały Sokołowskiego) Hankiewicza Stefana Kazimierza Harfowa

Kody pocztowe Warszawa (Praga-Południe)

1 Praskiego Pułku 21 Pułku Piechoty Dzieci Warszawy Abrahama Romana (Generała Romana Abrahama) Adampolska Afrykańska Al. Kumanieckiego Kazimierza Al. Poniatowskiego Józefa Al. Stanów Zjednoczonych Al. Waszyngtona Jerzego Al. Wedla Emila Al. Zieleniecka Algierska Alzacka Angorska Apteczna Arabska Argentyńska Ateńska Attykowa Awionetki RWD Bajońska Bakaliowa Bartosika Sylwestra Barwnicza Bełchatowska Bełżecka Berezyńska Berneńska Beskidzka Białowieska Biłgorajska Biskupia Bitwy Grochowskiej Bliska Bohaterewicza Bronisława (Generała Bronisława Bohaterewicza) Bora-Komorowskiego Tadeusza (Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego) Boremlowska Bracławska Brandla Konstantego Brazylijska Brukselska Brygady Pościgowej Budrysów Bukowskiego Jerzego Bułgarska Burzyńskiego Zbigniewa Busolowa Byczyńska Chłodnicza Chłopickiego Józefa Grzegorza

Kody pocztowe Warszawa (Praga-Północ)

11 Listopada Al. Lisieckiego Dziadka Kazimierza Al. Solidarności Al. Tysiąclecia Batalionu Platerówek Białostocka Blaszana Borowskiego Tadeusza Boruty Brechta Bertolta Bródnowska Brzeska Budzyńskiej-Tylickiej Justyny Burdzińskiego Wenantego Czynszowa Darwina Karola Dąbrowszczaków Floriańska Folwarczna Gersona Wojciecha Golędzinowska Grajewska Grodzieńska Groszkowskiego Janusza Harnasie Inżynierska Jadowska Jagiellońska Jasińskiego Jakuba Kameralna Kamienna Kawęczyńska Kępna Kijowska Kłopotowskiego Ignacego (Księdza Ignacego Kłopotowskiego) Konopacka Korsaka Tadeusza Kotsisa Aleksandra Kowelska Kowieńska Krowia Landowskiego Leona Jana Letnia Lęborska Linneusza Karola Łochowska Łomżyńska Łukasińskiego Waleriana Mackiewicza Antoniego Mała

Kody pocztowe Warszawa (Rembertów)

Admiralska Agrarna Al. Komandosów Al. Kominiarska Al. Sztandarów Al. Sztukatorska Amałowicza Tatara Franciszka (Majora Franciszka Amałowicza "Tatara") Arsenalska Babie Lato Barlickiego Norberta Bellony Bocheńskiego Dubańca Eugeniusza Bombardierów Buchalteryjna Budnicza Buławy Chełmżyńska Chłopickiego Józefa Grzegorza Chruściela Montera Antoniego (Generała Antoniego Chruściela "Montera") Cyrulików Czapnicza Czerwonych Beretów Czwartaków Dokerów Dowódców Drogistów Dwóch Mieczy Działyńczyków Dziewanowska Dziewiarska Dziewosłęby Eskulapów Fiszera Stanisława Fizyków Fizylierów Frontowa Gawędziarzy Gembarzewskiego Bronisława Gierczak Emilii Giermków Gontarska Górna Grawerska Grzybowa Gwarków Haubicy Ilskiego Franciszka Instruktorska Izdebnicka Jasówka

Kody pocztowe Warszawa (Śródmieście)

29 Listopada Agrykola Al. 3 Maja Al. Andersa Władysława (Generała Władysława Andersa) Al. Armii Ludowej Al. Jana Pawła II Al. Jerozolimskie Al. Lorentza Stanisława Al. Na Skarpie Al. Niepodległości Al. Przyjaciół Al. Róż Al. Solidarności Al. Szpitala Ujazdowskiego Al. Szucha Jana Chrystiana Al. Ujazdowskie Al. Wyzwolenia Al. Zgrupowania AK "Kryska" Anielewicza Mordechaja Bacciarellego Marcellego Baczyńskiego Krzysztofa Kamila Bagatela Bagno Barokowa Bartoszewicza Juliana Bednarska Belwederska Białoskórnicza Bielańska Błońska Boczna Boduena Gabriela Piotra Bohaterów Getta Boleść Bonifraterska Boya Żeleńskiego Tadeusza Bracka Browarna Brzozowa Bugaj Burmistrzowska Burschego Juliusza (Księdza Juliusza Burschego) Calinescu Armanda Canaletta Celna Chałubińskiego Tytusa Chmielna Chopina Fryderyka Ciasna Cicha

Kody pocztowe Warszawa (Targówek)

2 Rejonu Armii Krajowej 20 Dywizji Piechoty WP Agatowa Agnieszki Amarantowa Amelińska Ametystowa Antygony Askenazego Szymona Bajeczna Balkonowa Bardowskiego Piotra Barkocińska Bartnicza Baryczków Bazyliańska Beczkowa Benedykta Bieżuńska Biruty Birżańska Blokowa Błażeja Błędowska Błotna Bogumińska Bohuszewiczówny Marii Bolesławicka Bolivara Simona Borowa Borzymowska Bratka Brodowskiego Antoniego Budowlana Bukowiecka Bystra Byszewska Cedry Chałupnicza Chemiczna Chmurna Chodecka Chojnowska Chyrowska Cichowskiego Kazimierza Ciemna Ciżemki Cmentarna Codzienna Cynowa

Kody pocztowe Warszawa (Ursus)

1 Maja Achera Franciszka Adamieckiego Karola (Profesora Karola Adamieckiego) Aktorska Al. Bzów Al. Jerozolimskie Apartamentowa Balbinki Balicka Bandurskiego Władysława (Biskupa Władysława Bandurskiego) Baranowska Bełzy Władysława Bieńczaka Władysława Biernata z Lublina Bodycha Stanisława Bohaterów Warszawy Bolesława Krzywoustego Bolesława Śmiałego Bony Braterstwa Broni Brzechwy Jana Chełmońskiego Józefa Chmiela Józefa Cierlicka Czechowicza Józefa Czerwona Droga Dąbka Stanisława (Pułkownika Stanisława Dąbka) Drzymały Michała Dzieci Warszawy Falentyńska Falskiego Mariana Faraona Gierdziejewskiego Kazimierza Górna Droga Grabskiego Władysława Jana Grocholicka Hassa Władysława Hennela Tadeusza Henryka Brodatego Henryka Pobożnego Henryka Probusa II Armii Wojska Polskiego Jacka i Agatki Jagiellończyka Kazimierza Jagiełły Władysława Jesienna Kaczorowska Kadłubka Wincentego Kajetańska Kazimierza Odnowiciela

Kody pocztowe Warszawa (Ursynów)

6 Sierpnia Achillesa Agaty Akustyczna Al. Komisji Edukacji Narodowej Al. Rodowicza Anody Jana Al. Załogi Samolotu Kościuszko Albatrosów Alternatywy Amundsena Roalda Anyżkowa Arachidowa Arctowskiego Henryka Arkadowa Artystów Bacewiczówny Grażyny Baletowa Balo Zoltana Bartoka Beli Barwna Basowa Batystowa Bażancia Bekasów Belgradzka Białej Wody Białogońska Białozora Bociania Boczniaków Bogatki Boglarczyków Borsuka Karola Braci Wagów Bronikowskiego Ksawerego Bulwarowa Buszycka Chłapowskiego Dezyderego Adama Chodzonego Chóralna Cichej Wody Ciszewskiego Józefa Cybisa Jana Cymbalistów Cynamonowa Cyrhli Czapli Czarkowskiego Kazimierza (Księdza Kazimierza Czarkowskiego) Czempińska Czerwonych Wierchów

Kody pocztowe Warszawa (Wawer)

27 Grudnia Agrestowa Akwarelowa Al. Dzieci Polskich Al. Nadziei Aleksandrowska Alpejska Antenowa Arkadii Arktyczna Arniki Artystyczna Astry Axentowicza Teodora Azaliowa Bachusa Bajkowa Bambusowa Barbórki Barcewicza Stanisława Bardiniego Aleksandra Bartoszycka Barwinkowa Begonii Berberysowa Będzińska Białoborska Biecka Bielszowicka Biernacka Bluszczowa Bławatków Błękitna Bodo Eugeniusza Bonaparte Napoleona Bonisławska Borkowska Borków Borowiecka Borówkowa Borysławska Bosmańska Botaniczna Brodnicka Bronowska Brűcknera Aleksandra Brzoskwiniowa Brzostowska Buczkowskiego Leonarda Burakowa

Kody pocztowe Warszawa (Wesoła)

1 Maja 1 Praskiego Pułku Agatowa Agawy Akacjowa Al. Piłsudskiego Józefa (Marszałka Józefa Piłsudskiego) Alabastrowa Ametystowa Apteczna Armii Krajowej Asnyka Adama Astrów Azaliowa Babiego Lata Bankowa Baśniowa Berenta Stefana Biesiadna Błękitna Boczna Borkowska Borowa Borowika Brata Alberta Broniewskiego Władysława Brylantowa Brzoskwiniowa Brzozowa Brzozowy Lasek Bukowa Bursztynowa Cedrowa Chabrów Chodkiewicza Jana Karola Chopina Fryderyka Ciasna Cicha Ciekawa Cienista Cieplarniana Cisowa Cyklamenowa Cyprysowa Cyrkonii Czarnieckiego Stefana Czereśniowa Daglezji Daków Dalii Dąbrowskiego Kazimierza (Profesora Kazimierza Dąbrowskiego)

Kody pocztowe Warszawa (Wilanów)

Al. Rzeczypospolitej Andrutowa Biedronki Biwakowa Brodzik Bruzdowa Calowa Chorągwi Pancernej Czekoladowa Dobrodzieja Dostatnia Drewny Łukasza Europejska Glebowa Grabalówki Gronowa Gubinowska Hektarowa Hoserów Husarii Jabłonowskiego Jana Stanisława Janczarów Jara Karuzela Kolegiacka Koralowa Kosiarzy Kostki Potockiego Stanisława Kremowa Królewicza Aleksandra Królewicza Jakuba Królowej Marysieńki Kubickiego Jakuba Kwitnącej Łąki Latoszki Lawendy Ledóchowskiej Urszuli (Świętej Urszuli Ledóchowskiej) Lentza Stanisława Leżakowa Łokciowa Łowcza Łucznicza Marconich Metryczna Młocarni Murawy Nad Wilanówką Namioty Niedzielna Obornicka

Kody pocztowe Warszawa (Włochy)

1 Sierpnia 17 Stycznia 7 Pułku Piechoty Ak Garłuch Aksamitna Akurat Al. Dwudziestolatków Al. Jerozolimskie Al. Krakowska Analityczna Archeologów Astronautów Atlasowa Badylarska Bakalarska Baligrodzka Barometryczna Batalionu Włochy Benetta Jamesa Gordona Bogucicka Bolesława Chrobrego Borsucza Boryny Bratnia Budki Szczęśliwickie Buńczuk Cechowa Cegielniana Centralna Chrościckiego Juliana (Księdza Juliana Chrościckiego) Chylońska Cienista Cietrzewia Ciszewska Cyprysowa Czardasza Czereśniowa Czółenkowa Daimlera Gottlieba Daleszycka Dekarska Denarowa Długopolska Dojazdowa Drukarzy Drzewieckiego Stefana Dukatowa Dukielska Dymna Działkowa Dziupli

Kody pocztowe Warszawa (Wola)

Agawy Al. Jana Pawła II Al. Jerozolimskie Al. Prymasa Tysiąclecia Al. Przanowskiego Władysława Al. Solidarności Andrychowska Anielewicza Mordechaja Antka Rozpylacza Armatnia Astronomów Baltazara Banderii Baonu Zośka Barona Henryka Batalionu Parasol Batalionu Pięść Bellottiego Józefa Bema Józefa Biała Białowiejska Bielskiego Marcina Bitwy pod Lenino Bodzanty Boguszewska Bolecha Boznańskiej Olgi Brożka Jana Brylowska Budziszyńska Burakowska Chłodna Chmielna Ciepła Ciołka Erazma Czelińska Człuchowska Czorsztyńska Dahlberga Eryka Dalibora Deotymy Długomiła Długosza Jana Dobiszewskiego Antoniego Dobrogniewa Dobrzańskiego Bronisława Działdowska Dzielna Dzika Elekcyjna

Kody pocztowe Warszawa (Żoliborz)

Al. Armii Krajowej Al. Wojska Polskiego Barszczewska Bieniewicka Bitna Bitwy pod Rokitną Boguckiego Teofila (Księdza Teofila Boguckiego) Bohomolca Franciszka Braci Załuskich Brodzińskiego Kazimierza Broniewskiego Władysława Burakowska Bytomska Cieszkowskiego Augusta Cudnowska Czaki Hanki Czarnieckiego Stefana (Hetmana Stefana Czarnieckiego) Czujna Dembińskiego Henryka Dolnośląska Drohicka Drużbackiej Elżbiety Duchnicka Dygasińskiego Adolfa Dymińska Dziennikarska Ejsmonda Juliana Elbląska Fawory Felińskiego Alojzego (Profesora Alojzego Felińskiego) Filarecka Forteczna Gawińskiego Jana Gawłowska Gdańska Głogowska Gojawiczyńskiej Poli Gołębiowskiego Łukasza Gomółki Mikołaja Grudziądzka Gwardii Harcerska Hauke-Bosaka Józefa (Generała Józefa Hauke-Bosaka) Hozjusza Stanisława (Księdza Kardynała Stanisława Hozjusza) Izabelli Jakiela Albina Jasnodworska Jaśkiewicza Teofila Jelinka Edwarda Jeziorańskiego Jana


Dodakowe informacje

Warszawa w województwie mazowieckim (powiat m. st. Warszawa, gmina M. st. Warszawa).

Mamy nadzieję, że udało Ci się znaleźć odpowiedni kod pocztowy. W razie problemów użyj wyszukiwarki kodów pocztowych podając nazwę miejscowości i ulicę. Pamiętaj, że bez odpowiedniego kodu Twoja przesyłka może mieć problem z dotarciem do adresata.

Zobacz także kody pocztowe dla pobliskich miejscowości

Lubiczów (gm. Stare Babice, pow. warszawski zachodni), Izabelin C (gm. Izabelin, pow. warszawski zachodni), Reguły (gm. Michałowice, pow. pruszkowski), Laszczki (gm. Raszyn, pow. pruszkowski), Wypędy (gm. Raszyn, pow. pruszkowski), Dawidy Bankowe (gm. Raszyn, pow. pruszkowski), Konotopa (gm. Ożarów Mazowiecki, pow. warszawski zachodni), Ożarów Mazowiecki (gm. Ożarów Mazowiecki, pow. warszawski zachodni), Turów (gm. Wołomin, pow. wołomiński), Koczargi Nowe (gm. Stare Babice, pow. warszawski zachodni)

Ciekawe ogłoszenia w okolicy